Optibet Rahvaliiga Lõuna regiooni oktoobri MVP valiti ühest veel kaotuseta tiimist

-Erkki Voronin | Foto: Harry Treier

Optibet Rahvaliiga Lõuna regiooni oktoobri parimaks mängijaks ehk MVP-ks valiti Kambja valla meeskonna liider Erkki Voronin.

Voronin aitas Kambja vallal hooaja alustuseks võita kaks esimest kohtumist, kui avavoorus saadi 71:53 jagu BC Elvast ja teises kohtumises 76:61 Nõo Lihavürstist.

BC Elva vastu tõi Voronin 27 minutiga 17 punkti (sealjuures vabavisked 10/12), 5 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu. Nõo Lihavürsti vastu olid mehe numbriteks 32 minutiga 21 silma (sealhulgas vabavisked 8/10) 8 lauapalli, 7 resultatiivset söötu ja 7 vastastelt välja meelitatud viga.

Oktoobri parimale paneb auhinna välja ZinZino.

Lisaks Kambja vallale on Lõuna regioonis kaotuseta alustanud ka meeskond YliCool.

AUTOR: Siim Semiskar