Optibet Lõuna-Eesti Rahvaliiga 2020/21 hooajale tõmmatakse joon alla

Käesoleva aprilli viimasel päeval kogunesid Optibet Rahvaliigade esindajad ja leidsid ühise arutelu käigus, et käesolevale hooajale tõmmatakse pandeemia tõttu joon alla. Otsus sündis eelkõige seetõttu, et osades liigades on pea pooled mängu mängimata ja nende mahapidamine kestaks augusti kuuni ja seda ka juhul kui Korvpalliliit selleks rohelise tule saaks. Hetkel Rahvaliiga mänge teadupärast korraldada veel ei saa.

Seega kogunevad Rahvaliigade esindajad uuesti 11. juunil Elvas, et läbi viia uue 2021/22 Rahvaliiga hooaja avakoosolek. Uuel hooajal on planeeritud turniirid aset leidma neljas regioonis – Põhi, Ida, Kesk ja Lõuna. Senistele osalejatele kehtestatakse uuel hooajal jätkamisel kindlasti soodustused, et tasandada tänavust pooleli jäänud hooaega, seisab Rahvaliiga ametlikus teates.

Täpsem info uue hooaja kohta tuleb juba peale 11. juuni koosolekut.

Ametlikku teadaannet käimasoleva hooaja lõpetamise kohta saab lugeda Rahvaliiga teadaandest siit – http://rahvaliiga.ee/et/pohja-regiooni-rahvaliiga/221/uudised/?news_id=8134&fbclid=IwAR0tCeRYKvA9X2IHlE4MzNA1eMyMV749paVyVLFXk1qzn_yM56Vr8gOBEb4