II veerandfinaali mäng

BC Elva CHK/Tartu Ülikool läks veerandfinaalis vastamisi OSK/VESIIRI naiskonnaga. Esimene mäng peeti 4. aprillil Tallinnas, kui kogu mängu kaotusseisus olnud Elva naiskond suutis mängu lõpuks mängida viiki 68:68 seisuga.

Veerandfinaal peetakse kahe mängu kokkuvõttes ning parim naiskond saab edasi Final4’i, mis toimub 14-15 aprill Sakus. Kuna esimene mäng jäi viiki ning kummagil naiskonnal eelist pole teiseks mänguks, siis 9. aprillil Elva Spordihoones toimuv mäng otsustab kõik.

Selleks, et Elva naiskond pääseks edasi, kutsume kõiki kaasa elama Elva spordihoonesse laupäeval, 9. aprillil kell 18:00! Toimub ka mitmeid viskevõistlusi, kus on võimalik võita auhindu Elva Keegel restoranilt, Vudila mängumaa ning meie enda e-poe merchi.