Elva vald kutsub Eesti korvpalli 100. aastapäeva puhul Guinnessi rekordi püstitamisele

Elva Vallavalitsus ja BC Elva kutsuvad kõiki huvilisi sel laupäeval, 19. septembril ajavahemikus 10–18 Elva keskväljakule, kultuurikeskuse ette, et aidata kaasa Eesti korvpalli 100. sünnipäeva-aasta Guinnessi rekordi õnnestumisele.

BC Elva tegevjuht Priit Värv ütles, et 19. septembril oodatakse kõiki panustama rekordi sündimisse. „Samal päeval toimub üle Eesti erinevates keskustes üritus, kus saab vabaviskeid visata. Ühiselt loetakse kokku kõik tabatud vabavisked, mille tulemusena sünnib loodetavasti ajalooline rekord,“ kirjeldas Värv.

Seega saab 19. septembril kell 10–18 tulla igaüks appi ning anda oma panuse visates rekordi püstitamiseks mõni vabavise korvi. Elva kultuurikeskuse ees saab igaüks proovida kahe minuti jooksul vabavisete sooritamist. „Kõik võivad tulla ja proovida vabavisetes kätt, mis on erakordne võimalus pääseda Guinnessi rekordi püstitajate nimekirja,“ lisas Värv. Kõikide Elvas osalevate vabavisete sooritajate vahel loositakse välja ka auhindu.

Peale selle toimub 19. septembril maailmakoristuspäev ning koos vabavisete rekordi üritamisega oodatakse kõiki kogukondasid appi korrastama väliväljakuid või oma kodukohta. „Ehk viskame kõik korvpallid korvi ja kogu prügi prügikorvi,“ sõnas Värv. Kõik, kes postitavad ürituse Facebooki lehele oma koristustöödest või prügisaagist foto, osalevad samuti auhinnaloosis.

Tuletame meelde, et kõik, kes tunnevad end halvasti või kel on mõni haigussümptom, ei tuleks üritusele. Kohapeal desinfitseeritakse korvpalle ning palutakse kõigil enne vabavisete sooritamist käed desinfitseerida.

Lisainfo:
Priit Värv, BC Elva juhatuse liige, ürituse peakorraldaja
priit@bcelva.ee või tel 514 9508