Naiskond lõpetas hooaja 4. kohaga

Naiste esiliiga lõppes Play-off turniiriga, mis toimus 14-15. aprill Audentese ja Saku spordihoones. Eelnevalt poolfinaalidele, oli veerandfinaalid, kus BC Elva CHK/Tartu Ülikool läks kahe mängu kokkuvõttes kokku OSK/VESIIRI naiskonnaga. Esimene mäng jäädi Tallinnas viiki seisuga 68:68, kuid teine, Elvas toimunud mäng võitis Elva naiskond napi 69:67 tulemusega. Sellega pääses naiskond edasi poolfinaali, kus vastaseks oli Audentese SK.

Naiste poolfinaalid toimusid Audentese Spordihoones, kus algusega 17:30 läks vastamisi Luunja ja G4S Noorteliiga ning 19:45 Elva ja Audentese naiskonnad. Esimeses poolfinaali paaris oli parem G4S Noorteliiga seisuga 76:59.

Elva naiskond näitas südikat vastupani pealinna naiskonnale, kuid tuli lõpuks tunnistada 74:63 kaotust. Elva poolelt näitas südikamat mängu Triiny Käämer 19 punkti ja 7 lauapalliga, Janeli Lilleallik lisas 17 punkti. Audentese naiskonnas oli kõige efektiivsem 18 punkti ja 8 resultatiivse sööduga Ellen Anett Põldmaa.

15. aprillil Saku Spordihoones läksid pronksimängus vastamisi BC Elva CHK/Tartu Ülikool ja Luunja korvpallinaiskond. Kohe hästi minema saanud Elva naiskond läks 40:29 eduseisus poolajale, kuid sealt tagasi tulles hakkas vaikselt mäng lagunema. Mööda visked ning pallikaotused said otsustavaks elvakatele ning südikat mängu näitand Luunja naiskond võitis lõpuks pronksi tulemusega 74:65. Võitjate poolel ning ühtlasi MVP-ks valitud Kadri Uiga viskas 17 punkti ja võttis 9 lauapalli, teda abistas Carolina Olivia Rahkonen 13. punkti ning 5 lauapalliga. Elva poolelt valitud MVP oli Mirjam Nikolai, kes panustas 17. punkti ja 8 lauapalliga, Janeli Lilleallik lisas 14 punkti ning Kadi Kals ja Kätlin Korjus lisasid mõlemad 10 punkti.

Finaalis mänginud G4S Noorteliiga ning Audenese SK, väljus võitjana G4S Noorteliiga seisuga 77:75. Eesti Meistriks saanud naiskonna kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti Anete Elisabeth Adler, kes kogus 11 punkti ja 22 lauapalli. Audentese naiskonnal valiti kõige väärtuslikumaks mängijaks Ellen Anett Põldmaa 20 punkti ja 7 lauapalliga.